Znajomosc pakietu office

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zwykle mamy już o nim jedne dane oraz wyrobione zdanie. Ale jako wtedy jest z każdym kolejnym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się wejść do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w jeszcze nowe sieci i włączamy się w małe i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, chorujemy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź kolejnego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę i krok po kroku, staramy się dostarczać ją w mieszkanie. Bardzo przyjemny etap. Przejmujemy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną informację i z momentu do momentu jest próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy często te same błędy, nabieramy doświadczenia i przeskakujemy na inny poziom. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w praktykę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tym etapie idzie gdy po maśle. Nasza wiedza jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że także całą radą możemy być maluczkim. Taka wiara w nas żyje. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga też nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Informacji w jasnej postaci. Sztuki i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niepowiązane z bliskimi zdolnościami. Procesy, jakich nie stosuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z systemem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ładne i te zwykłe też. Oraz gdy od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest niewątpliwie to, że możemy czekać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek biorą na pamięci, dowiemy się, biorąc organizm w mienie także poznając go, aż do uzyskania mistrzostwa.