Wykonanie firmowej strony www

Rewolucja technologiczna, która trwa nieprzerwanie już od kilkunastu lat, sprawiła, że w chwili obecnej to właśnie Internet urósł do rangi podstawowego medium. W tej sytuacji nikogo nie dziwi fakt, że wiele firm działających w branży IT, jako podstawowy profil swojej działalności wybrało projektowanie stron www. W każdym dużym mieście jesteśmy znaleźć wiele agencji interaktywnych.

Zatem bardzo łatwo jest je znaleźć wpisując w wyszukiwarkę odpowiednie hasło jak projektowanie stron www kraków.  Jednakże z tak szerokiej oferty bardzo trudno jest wybrać tą najlepszą. Na co zatem warto zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru firmy, która zaprojektuje firmową witrynę?

KOSZTA NIE POWINNY BYĆ PRIORYTETEM

http://artmar.com.pl/erppolkas/sage-2-symfonia/

Rozpiętość cenowa tego typu usług jest ogromna. W obecnych realiach rynkowych nie ma problemu ze znalezieniem firmy, która wykona firmową stronę za przysłowiowe “kilka groszy”. Warto jednak zadać sobie pytanie, czy minimalizacja kosztów jest w tym przypadku najważniejsza? Fakt jest taki, że decydując się na najtańszą ofertę, strona adekwatnie zostanie tak wykonana i jej przydatność dla użytkownika będzie po prostu zerowa. Decydując się na droższą współpracę, ale z profesjonalną firmą, strona będzie stanowiła inwestycję, która przyniesie wymierne korzyści.

projektowanie stron www kraków

źródło: http://freshcore.pl/uploads/50a3d2c780c9a.jpg

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Zamawiając firmową stronę www, nigdy nie należy opierać wyboru na pierwszej lepszej znalezionej agencji. Podstawą jest ocena portfolio firmy i warto poświęcić na to trochę czasu. Zwróć uwagę na intuicyjność nawigacji i na obecność wszystkich niezbędnych elementów, jak np. informacje o Polityce Prywatności.
Kolejna rzecz to osobista rozmowa z wykonawcą. Warto dowiedzieć się możliwie najwięcej o technologii, w której strona zostanie wykonana. Warto też poprosić o możliwość przetestowania panelu CMS w wersji demo. Pozwoli to bowiem na poznanie wszystkich jego możliwości, m.in. w zakresie aktualizacji treści.