Wykonanie firmowej strony www

Rewolucja technologiczna, która trwa nieprzerwanie już od kilkunastu lat, sprawiła, że w chwili obecnej to właśnie Internet urósł do rangi podstawowego medium. W tej sytuacji nikogo nie dziwi fakt, że wiele firm działających w branży IT, jako podstawowy profil swojej działalności wybrało projektowanie stron www. W każdym dużym mieście jesteśmy znaleźć wiele agencji interaktywnych.

Zatem bardzo łatwo jest je znaleźć wpisując w wyszukiwarkę odpowiednie hasło jak projektowanie stron www kraków.  Jednakże z tak szerokiej oferty bardzo trudno jest wybrać tą najlepszą. Na co zatem warto zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru firmy, która zaprojektuje firmową witrynę?

KOSZTA NIE POWINNY BYĆ PRIORYTETEM

Rozpiętość cenowa tego typu usług jest ogromna. W obecnych realiach rynkowych nie ma problemu ze znalezieniem firmy, która wykona firmową stronę za przysłowiowe “kilka groszy”. Warto jednak zadać sobie pytanie, czy minimalizacja kosztów jest w tym przypadku najważniejsza? Fakt jest taki, że decydując się na najtańszą ofertę, strona adekwatnie zostanie tak wykonana i jej przydatność dla użytkownika będzie po prostu zerowa. Decydując się na droższą współpracę, ale z profesjonalną firmą, strona będzie stanowiła inwestycję, która przyniesie wymierne korzyści.

projektowanie stron www kraków

źródło: http://freshcore.pl/uploads/50a3d2c780c9a.jpg

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Zamawiając firmową stronę www, nigdy nie należy opierać wyboru na pierwszej lepszej znalezionej agencji. Podstawą jest ocena portfolio firmy i warto poświęcić na to trochę czasu. Zwróć uwagę na intuicyjność nawigacji i na obecność wszystkich niezbędnych elementów, jak np. informacje o Polityce Prywatności.
Kolejna rzecz to osobista rozmowa z wykonawcą. Warto dowiedzieć się możliwie najwięcej o technologii, w której strona zostanie wykonana. Warto też poprosić o możliwość przetestowania panelu CMS w wersji demo. Pozwoli to bowiem na poznanie wszystkich jego możliwości, m.in. w zakresie aktualizacji treści.