Upaly w pracy obowiazki pracodawcy

W bliskiej ofercie wydobywają się jedynie skuteczne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona funkcji i funkcjonalność obsługi są tu na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki spełnieniu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły rozwój w terenie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz również zawodowe i bardzo oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o jakimś kształcie oraz całymi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i kładą je w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są przystosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych również są optymalnym urządzeniem do tworzenia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te zużywane są przy zasysaniu znaczniejszych miary suchego artykułu z pełnych odległości. Zostały wykonane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bierzemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we wszelkich gałęziach przemysłu. Planujemy i podejmujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.