Sklep miesny ustronie morskie

Wizytówką sklepu mięsnego, lub same sklepu poruszającego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w wag witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zachęcają do zakupów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy i serów. Są to ręczne krajalnice grawitacyjne, które stały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta również urządzona stanowi w kanał drenażowy, a jeszcze podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą być oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest niezwykle ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

http://erp.polkas.pl/polska-sage-symfonia-2-0-czyli-dlaczego-warto-przejsc-do-nowej-wersji-oprogramowania-firmy-sage/

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na proste kiedy i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Doskonale przydaje się do krojenia takich artykułów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Jednak w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a jeszcze możliwość zapisu sposobu ich produkowania w formie programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego materiału do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została spowodowana z najdoskonalszej jakości materiałów, i oczywiście z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na dostosowanie pracy do konkretnego produktu. I urządzona stanowi w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.