Rozwoj kariery po niemiecku

Na zbycie pracy bezustannie zachodzą zmiany, które dla dużo kobiet zatrzymują się asumptem do szybszego działania w konkretne kształtowanie swej kariery. Szkolenia kadr są dobrą receptę na badanie wiedzy z danej rzeczy oraz rozwój nauki z określonego zakresu. Zainwestowanie czasu i pieniędzy w szkolenie jest wydatkiem opłacalnym, ponieważ korzyści wynikające z samodoskonalenia siebie odkładają się na przypadki w akcji. Intencjonalne kształtowanie ścieżki zawodowej i sprawianie nowych wiedzy to natomiast gwarancja rozwoju. A ponadto obietnica satysfakcjonujących ekonomicznie zysków z prowadzenia dobrej pracy.

Zastosowanie mechaniki gier komputerowych Pracodawcy doskonale zdają sobie rzecz z potrzeby kształcenia, dlatego planują swoim pracownikom wkład w szkoleniach kadr. W najwyższym czasie wielką popularnością napawają się tzw. portale szkoleniowe, których znaczeniem jest sprzyjanie rozwoju pracowników za pośrednictwem grywalizacji. Istnieje toż droga szkolenia kadr polegająca na wykonaniu mechaniki gier komputerowych. Dostosowuje się odruchy behawioralne ludzi w sensu zwiększenia motywacji i zajęcia w konkretny projekt. Grywalizacja, zwana też gryfikacją lub gamifikacją (ang. gamification), to technologia oparta na tworzeniu radości z wykonywania obowiązków zawodowych. Jest ona zgodna z odczuciami towarzyszącymi pokonywaniu wyzwań podczas grania w atrakcji fabularne.

https://berndson.pl/blog/img/BERNDSON%20szkolenia%20-%20Facet%20z%20sercem.jpg

Gra i rywalizacja Wzmaganie atmosfery rywalizacji i wymianie w gronie pracy służy zapraszaniu do traktowania zajęć pozornie rutynowych jako osiągalnych celów gry. Synteza słów działa i rywalizacja nie jest krótka, gdyż zastosowanie mechaniki znanej dotychczas z gier komputerowych do realizacji projektów wykorzystuje elementy przywodzące na zasada fabułę gry. Autor projektu wykonywa zadania i wyzwania dla danych uczestników lub zespołów, a rozwój w ich kończeniu miany jest zbyt pośrednictwem paska postępu. Wraz z osiąganymi sukcesami, wzrasta i poziom trudności, zaś rywalizujące ze sobą rady mogą chodzić na jakim stanie są pozostałe zespoły czy osoby. Kierowane są również rozmaite rankingi, elementy w istot wirtualnej waluty a systemy nagradzania mające stymulować apetyt na zdobycie.