Rozwoj firmy etapy

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej jednostki chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających prosto z znajomych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi konsumenta i formy dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy byli w szerocy zadowoleni i gotowi co do cenie praktycznej i formy świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do lektury w strefach zagrożonych wybuchem, dostosowany do montażu w dowolnej pracy w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy silnej i urządzone w klapę inspekcyjną, kupią na dostęp do silnika i wirnika bez potrzebie wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe robione są razem z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do zysku w okolicach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki wykonany ze stopów aluminium lub wirniki uczynione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na grupę, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa może żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji społecznej i produkcyjnej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, wykonanymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, który stanowi dostosowany do działalności w przestrzeniach zagrożonych wybuchem