Program rozwoju przedsiebiorstw 2020

Wraz ze zmianą stylu życia, wszechogarniającym nas pośpiechem, często bywa tak, że nieprzemyślane zakupy pierwszej potrzeby działamy w okolicznych sklepach czy dyskontach, i po większe raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie idziemy do wielkich sklepów, w których możemy osiągnąć dosłownie wszystko. Rozpocząwszy od żywności (pieczywo, nabiał, wędliny, mrożonki, produkty suche bądź w puszkach), poprzez kosmetyki (dla nas, dzieci), środki higieniczne i czystości, aż do napojów (wody, soki, słodkie napoje gazowane), alkoholu czy słodyczy.

Oczywiście kupić tu jeszcze możemy „świeże” warzywa, owoce i ciało. Jednak czy aby na pewno świeże? Tej gwarancji nie uważać nie będziemy biorąc ciało w hipermarkecie. Upiększone, nasmarowane różnej maści preparatami mięso błyszczy się i niemalże wdzięczy do nas, motywując do zakupu. I że market doda do tego wyjątkowo korzystną cenę mięso wychodzi z półek a właśnie nieliczni zastanowią się i … wyjdą do hurtowni mięsa. Oczywiście można zdecydować się na taki obrót w markecie, przecież to istotna okazja, piękna sztuka ciała w popularnej cenie. Wprowadzamy do domu, i tam mięsko już tak apetycznie i lekko nie wygląda, czasami nawet nie pachnie.

Przewaga hurtowni mięsa nad mięsem widocznym w hipermarketach czy dyskontach jest wyjątkowa. Przede wszystkim dlatego, że żadna hurtownia mięsa nie zaryzykuje sprzedaży nieświeżego towaru, przez który może stracić dobrą opinię, klientów i dochód. Kolejna sprawę, hurtownia kupując mięso używa go zazwyczaj tyle, ile jest wstanie sprzedać rzeczywiście. A jeżeli obok sprzedaży hurtowej otworzy punkt sprzedaży detalicznej rynek ma dany. I nawet wyższe niż w hipermarketach ceny nie są w okresie zniechęcić klientów do kupowania mięsa w hurtowniach. Płacimy, bowiem, za świeże, pełnowartościowe mięso, które z pewnością pozytywnie wpłynie na polskie zdrowie.

Mając pod opiekę powyższe niekwestionowanym robi się zwycięstwo hurtowni mięsa nad kupowaniem go w prawdziwych sieciach handlowych. Jakość, gwarancja kreatywności i zalecie odżywcze to sprawy, które powtarzają się nie mieć wartości określonej w walucie.