Program pozwalajacy na realizacje wszystkich operacji ksiegowych

Sage Symfonia Finanse i Księgowość jest sprawdzonym systemem przeznaczonym do pełnej obsługi księgowości. Stanowi wsparcie dla prowadzenia rachunkowości. Dzięki zastosowaniu przedmiotowego systemu można być pewnym bezpieczeństwa oraz komfortu codziennej pracy.

Jak ułatwić przeprowadzenie operacji księgowych?

Program Sage pozwala na ułatwienie operacji księgowych, a także kontrolę bieżących należności oraz zobowiązań. Cały system obsługuje się intuicyjnie, dzięki czemu szybko i skutecznie można dotrzeć do potrzebnych informacji.
Sage Symfonia Finanse i Księgowość pozwala na prowadzenie ciągłości rozliczeń dzięki możliwości wprowadzania nierozliczonych transakcji. Pozwala także tworzyć zlecenia elektronicznego polecenia przelewu. Daje możliwość szczegółowego analizowania sytuacji firmy. Natomiast wyniki przedstawiane są na niezmiernie czytelnych wykresach. Zarówno zestawienia, jak i raporty mogą być drukowane w formie papierowej oraz elektronicznej. Dziennik księgowań prowadzony jest w sposób automatyczny. Ponadto można prowadzić zestawienie kontroli płatności VAT.

symfonia finanse i księgowość

źródło: http://erp.polkas.pl/wp-content/uploads/2014/02/sage-symfonia-300×300.jpg

Bezpieczeństwo i łatwość w użytkowaniu

Program zapewnia bezpieczeństwo prawne, gdyż system jest zgodny z przepisami i na bieżąco aktualizowany. Oprogramowanie w bardzo łatwy sposób można przystosować do wymagań swojego przedsiębiorstwa. Pracownicy działu finansowo-księgowego będą mieli znacznie ułatwioną pracę. Dzięki całemu systemowi uzyska się bezpieczeństwo przechowywanych danych.
Program pozwala na realizację wszystkich zasadniczych operacji księgowych. Mowa tu między innymi o budowaniu planu kont, łatwym księgowaniu dokumentów, automatycznym bilansie zamknięcia, pełnych rozrachunkach i rozliczeniach, gotowych oraz zdefiniowanych zestawieniach i sprawozdaniach.
Na dzień dzisiejszy system zawiera aktualne wzory deklaracji, które obowiązują w 2016 roku (zarówno druki, jak i e-deklaracje) takie jak:
• VAT – 7 (16)
• VAT – 7D (7)
• VAT – 7K (10)
• CIT – 8 (23)
• CIT – 8/0 (10).