Program ksiegowy wf fakir

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, robiące w otoczeniu Windows, są niezwykle skuteczne oraz ich obsługa intuicyjna. Jest natomiast wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli kierować się tabulatorem. Są te firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w obecne komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania i oferty w idealnej formie graficznej.

posnet bingo xlKasa Posnet Bingo XL Polkas

Comarch klasyka istnieje w wszyscy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i szerokiej. Pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym elementem programu jest element Płace. Umożliwia on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i planowania zarobków. Można w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten daje ponadto na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać obecne być niezmiernie udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może stosować się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została przewidziana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i chciane koleje w przepisach, jakie z innych powodów mogą po prostu nie przybyć do grup klasycznej.