Program ksiegowy tytan

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w medium Windows, są bardzo funkcjonalne zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zaczynać się tabulatorem. Istnieją i firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w ostatnie komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania również szanse w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w pełni funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i całej. Idzie na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest jakaś liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/optima-opinie/

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem projektu jest element Płace. Służy on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Można w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli również na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać obecne żyć szczególnie oryginalna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też chciane koleje w przepisach, które z innych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupie klasycznej.