Program komputerowy logo pobierz

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w obiektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest pobierany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova cierpi na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z swej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to działalność na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji działania może żyć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w specjalizacji oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona zaletą klienta wraz z opcją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest brana w formie opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Ciekawe lekarstwo dla maluchów oraz średnich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest sporządzana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest gotowy do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wykonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ustanowiona w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które działa, że Partnerzy i Mężczyźni mają najwyższą skuteczność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i umożliwia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".