Program do fakturowania dla firm transportowych

PC Market firmy Insoft to wyjątkowo podatny program, także dla mniejszego sklepu jak i dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł pierwszy stanowi w terenu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wagę rozwoju jednostki można rozwijać ją o dodatkowe elementy. PC Market jest dobrym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest poprzez naszych użytkowników. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszystkim sezonie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci wtedy wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca umożliwia Ci najmniejsze ceny. Wciąż będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile posiada Ci nadal wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program opisze jaką sumę pieniędzy liczysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić ogrom czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy weźmiesz z dopłat kolektorów informacji. Samodzielnie i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to sprawa zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najciekawszych jest program PC-Market.

Zrobiony jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Zajmuje go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i gładki w obsłudze, w nieświadomy rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego pomysłu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest prosty, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością dostępnych na placu urządzeń fiskalnych, a jeszcze wszelkiego typie sprzętem, jaki można zobaczyć w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.