Porzadek pracy proz

http://www.comarch-polkas.pl/comarch-erp-xl-cdn/modul-elektroniczna-wymiana-dokumentow-edi-comarch-erp-xl/Moduł Elektroniczna wymiana dokumentów (EDI) - Comarch ERP XL - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Świetny plan na otwarcie nazwy to jedynie połowa sukcesu. Drugą częścią jest pilnowanie wszelkich spraw urzędowych, odpowiednia segregacja, porządkowanie dokumentów w biurze tak, by w wszystkiej chwili ważna je szybko znaleźć np. w wypadku kontroli PIP również zagranicznych ludzi. W planu ułatwienia zarządzania przedsiębiorstwem można użyć z zintegrowanych programów komputerowych. Do tych które cieszą się uznaniem wśród wielu użytkowników jest grupa programów Optima.

Zainteresowani mogą przyjąć ze części optima program demo i sprawdzić pod względem funkcjonalności, dokonać oceny interfejsu itd. Program można i zapotrzebować na płycie CD, bądź wykupić licencję online. Wersja demonstracyjna odpowiedzialna jest przez 60 dni. Program przeznaczony jest dla środowiska Windows (System operacyjny Windows 7 (razem z klasą Starter), Windows Vista Service Pack 2;,Windows XP SP 3, Windows Server 2003 Service Pack 2, Windows Server 2008 Service Pack 2, Windows Server 2008 R2. Podczas instalacji należy odpowiednio skonfigurować system. Zalecaną minimalną rozdzielczością ekranu jest 1024x768. Do budowie programu chciane są uprawnienia administratora systemu. Proces instalacji poprzedza potwierdzenie warunków gwarancji, licencji a różnych. Następnie instalator weryfikuje, czy komputer jest dosyć ustawiony na potrzeby programu Comarch OPTIMA. W razie wystąpienia problemów uniemożliwiających przerywa proces instalacyjny. Następnym etapem jest wybór aktywnych modułów. Użytkownik zaznacza moduły, na jakie stała wykupiona licencja. Na wyciągniętych elementach będzie ważna później dokonywać kolei w całości programu: Program/ Użytkowe/ Operatorzy. Podstawowym czynnikiem potrzebnym do lekturze programu Comarch OPTIMA jest podstawa danych. W wypadku, gdy Użytkownik jest już zainstalowany i dostępny serwer jest jego formę pod potrzeby programu. Po wykonaniu instalacji nie jest wymagane ponowne uruchamianie komputera.