Oprogramowanie dla firm tarnow

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić opinię na pomysł ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to pełne narzędzie dla delikatnych oraz małych firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr zaś płac, ma również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

CertyfikatProgram ten może się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współpracy z ustawą o rachunkowości. Wynika więc z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego proste są w nim swoistego sposobu urządzenia do informowania i praktyk oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

AbonamentPłacąc comiesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można dostać nie tylko dojazd do jego pewnych i zaawansowanych funkcji, a jeszcze do asysty technicznej, która zapewnia rozwiązywanie bieżących problemów i stosowanie rozwiązań dopasowanych do danej dziedzinie i instytucje. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima że nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych działów i pełnej firmy, lecz także przydać się w niscy droga do powiększenia jej skutków.

DemoPrzed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online bądź same z 60-dniowego dema offline. Stanowi toż niezwykle ważne, ponieważ dzięki temu ważna podjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w określonej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta spośród niego obecnie ponad 60000 spółek z wielu dziedzin, co jest informacją wysokiej jakości oprogramowania. Jak powstaje z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.