Odpylacz do mieszalnika

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu asortymentowi w stronie worków filtracyjnych z pozostałych artykułów a o nietypowym typie i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu, w którym występuje kłopot z złym powietrzem dochodzącym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle popularne - filtry modułowe, które odczuwane są szczególnie w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dobrze robią naszą wartość również przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej ofercie jesteśmy także wielkie części modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy oraz delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się dużą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z racje na prostą strukturę posiadają znaczącą powierzchnię filtracyjną.

Bardzo duża gama proponowanych odpylaczy umożliwia nam dobry dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej wiadomości o własnej ofercie można pobrać na swej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są wygodne w wersji przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do nauczenia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie zarówno w Twojej jednostce wykonanie i da utrzymać w nim czystość, i w toku zimy w organizmie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.