Ksiegowosc firm budowlanych

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i jedzącej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo różnych odbiorców, dodaje je jednak elastyczność i prostota obsługi. Co bardzo ważne, są one dopasowane do obowiązujących wzorów i podatne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najszybszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do firm prowadzących całą księgowość, jak a firm rozliczających się w całości księgi zysków i rozchodów albo na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma pełną gamę funkcji potrzebnych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo funkcjonalnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z układem nie sprawi problemów nawet mniej wprawnym użytkownikom.

Ten porządek w porównaniu z drugimi zapewnia wiele większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować własne raporty i wydruki, na swój sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych stron z wykorzystaniem tzw. pól własnych, bądź te rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa jest dodatkowo realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były spłacone w sezonie; ewidencja środków trwałych, a też wartości duchowych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS też możliwość eksportu do Płatnika.