Krajalnice forum

grupa-wolff.eu ab 50CEAG AB 50 IXM | GRUPA WOLFF

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: doskonała cechę i niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest stworzona przez rodzimego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest relatywnie łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do cięcia przede wszystkim innego typie wędlin i ciała, jednakże z powodzeniem może stanowić traktowany zarówno do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest energiczna i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej - w całości bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zabezpieczone i wykonane z tak trwałych, łatwych w czyszczeniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i warunki sanitarne. Każdy fakt tego dania, jaki ma jakąś styczność z żywnością, jest zbudowany z tematów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz odczuwał tegoż faktu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią wyniki do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić akcesorium do ostatniego, by znów służyło "jak nowe".