Krajalnica maga 310p czesci

Krajalnica maga 612p to pewne danie do krojenia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do konkretnych jak sery. Dobre artykuły i proste wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na mieszkanie jej w prostocie i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu inny pracownik może zostać już zastosowany w różne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i dodatkowe do uprawiania w niedalekim okresie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować natomiast nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się również w krótszych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są i części zamienne w niskich cenach. Urządzenie kładzie się z wielu elementów, które potrafią zostać zastąpione w wypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.