Jaki program wybrac dla firmy

Oprogramowanie optima dla faktur to moduł dedykowany dla firm usługowych, który w łatwy sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z pozostałymi modułami wysyłka danych w programie jest niczym nie ograniczona, co wpływa na szybszą obsługę rozliczeń handlowych oraz zadania księgowe.

Moduł optima pozwala na:

  • wystawienie faktur sprzedaży i zakupu,
  • obsługę transakcji nie tylko w złotówkach, ale także w walutach obcych,
  • wykonywanie dokumentów korygujących,
  • sprzedaż lub zakup z podstawowymi formami płatności, jak również zdefiniowanymi przez użytkownika oprogramowania,
  • prowadzenie ewidencji usług i kontrahentów.

Handel

Oprogramowanie optima dla handlu to moduł, który wspomaga sprzedaż oraz prowadzenie gospodarki magazynowej. Moduł ten posiada wszystkie funkcjonalności modułu dla faktur, a także zapewnia nam pełną kontrolę procesów transportowych prowadzonych w firmie, przez co pozwala na efektywne zarządzanie towarami, które są w magazynie.

Detal

Moduł optima detal został zaprojektowany z myślą o punktach sprzedaży detalicznej. Pozwala na wystawianie paragonów oraz powiązanych z nimi faktur sprzedaży. Bardzo prosta obsługa, współpraca z ekranami dotykowymi oraz urządzeniami do rozpoznawania kodów kreskowych oraz przejrzysty interfejs, czyni z okna sprzedaży detalicznej najlepsze narzędzie do pracy w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy jednostkach handlowych. Aplikacja jest połączona z innymi modułami, z którymi współpracuje w czasie prowadzenia sprzedaży.optima cennik

źródło: http://www.comarch-polkas.pl/wp-content/uploads/2015/07/dodatki-2-1200×667.jpg

Aplikacja optima dla inwentaryzacji została stworzona, z myślą o szybszym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej urządzenie z wbudowanym aparatem może wykonywać funkcję przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik

W efekcie pracy z tym oprogramowaniem powstają pliki z informacjami inwentaryzacyjnymi, które można łatwo i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na dany adres e-mail lub zapisać jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego jest w całkowicie dostosowany do przekazania z systemem optima. W związku z tym rozwiązanie to będzie najlepsze nie tylko podczas inwentaryzacji, ale także w czasie wykonywania innych dokumentów handlowo-magazynowych. Optima cennik dostępny jest na stronie producenta, jak również na stronach autoryzowanych partnerów.

Moduły handlowe współpracują także z modułem optima Kasa Bank, który pozwala na bieżącą kontrolę wszystkich zagadnień związanych z przepływem środków pieniężnych w jednostce.