Ekran dotykowy samsung j3

GASTRO POS jest programem, który pozwoli na mocną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako wysoce rozpowszechniony system na placu gastronomicznym bawi się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w praktyce kelnerom także tymże samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz czasochłonnych szkoleń, i niezwykle naturalna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z dużą paletą funkcji, znacznie dobra sprawdzi się w nie właśnie w krótkim, pojedynczym lokalu, ale również w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS jest niezmiernie sprawnym systemem, jaki zyskamy na placu. W relacje od profilu lokalu, lub jest obecne bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najdumniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy jak i owocu jaki tworzy. W współzależności od miejsca, można i ustalić widok opcji tak, żeby był on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca jest dojazd do wszystkich opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do jednych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z systemami hotelowymi i narzędziami do zadań specjalnych.