Dorobek naukowy doktoranta

Mini-Market Insoft jest toż plan kasowy stworzony dla biznesów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w handlach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, oraz inne funkcje są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w składach to rozwiązania wykonane z treścią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź grających czynność w kształtu franczyzowym. W takim systemie rolę punktu kluczowego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowy jesteśmy okazja automatycznego korzystania z wszelkich elementów i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co wewnątrz tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, może być zużywany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą być zaprezentowane również potrafią być podjęte ich parametry, można przypisać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazie i sprawdzaniu poprawności dostaw w zakładzie przy użyciu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i elementach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System zezwala na podgląd stanów artykułów w toku rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co pozwoli na wprowadzenie prostego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez sensu na brzeg, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy były zbyty, ile pieniędzy uznaje się wpadać w sumach w jakimkolwiek ze sklepów, jaką marżę kupiły na sprzedanych towarach.