Comarch optima ksiegowosc pdf

próżniowe pakowaniePakowanie próżniowe żywności - Multivac P100

Optima to rada programów skojarzonych ze sobą. Pracują stosując się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele propozycji dla słabych oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów występujących w korporacji. Drinkiem z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten przeznaczony stanowi dla firm usługowych. W wyraźny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do wiadomości jest wykonalny z zakresu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po otwarciu nowej bazy informacji ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w zakresie samej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– zezwala na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus idzie na osiągnięcie wyczerpującej danych o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu produktami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem pokazujących je stron. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który artykuł oraz z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest oczywista, pomaga w współczesnym zamieszczona instrukcja obsługi. W zwykły i czytelny sposób prowadzi punkt po punkcie do zakończenia instalacji.