Automatyczna krajalnica zywnosci

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną książkę i długie doświadczenie, które z pewnością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste jak i słabe artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie odbywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej jakości Krajalnica została stworzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz pracę maszyny. Produkty z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich moc. Kolejne elementy zostały przeprowadzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica jest jednocześnie wyposażona w specjalną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego ale gdy znajduje się on w sytuacji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.